• EU e-Privacy Directive

View Privacy Policy

Strona Główna \ Materiały do zajęć

Materiały pomocnicze do laboratoriów i wykładów

Na kolejnych stronach można znaleźć materiały pomocnicze do zajęć laboratoryjnych i wykładów dla studentów kierunku Automatyka i Robotyka, prowadzonego przez Katedrę Automatyki AGH.

Dostępne opracowania pochodzą z prywatnych stron ich autorów.

Uwaga! Zamieszczone tu materiały są w całości własnością ich autorów i podlegają ochronie w myśl przepisów o prawach autorskich. W zamyśle twórców mają stanowić pomoc dla studentów kierunku Automatyka i Robotyka, uczęszczających na wykłady prowadzone na Katedrze Automatyki AGH. Rozpowszechnianie bądź kopiowanie tych materiałów w całości lub w części, bez uzyskania zgody autorów, stanowi łamanie prawa.