• EU e-Privacy Directive

View Privacy Policy

Strona Główna \ Konferencje \ International Conference on Applying Systems Engineering for Embedded Systems Development

Zapraszamy do udziału w konferencji „International Conference on Applying Systems Engineering for Embedded Systems Development” która odbędzie się 17 czerwca 2016 r. w Centrum Dydaktyki AGH (budynek U-2) w godz. 9-17.

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie INCOSE POLAND, Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH oraz Delphi Poland.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają naukowców, praktyków, przedstawicieli firm, studentów a także wszystkie osoby które interesują się zagadnieniami związanymi z systems engineering.

Udział w konferencji jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji uczestnictwa na stronie konferencji.