kaib.agh.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Strona Główna \ Konferencje \ Krajowa Konferencja Automatyki 2017

Krajowa Konferencja Automatyki 2017

Drukuj

W dniach 18-21 czerwca 2017 Katedra Automatuki i Inżynierii Biomedycznej, WEAIiIB-AGH organizuje XIX Krajową Konferencję Automatyki (KKA 2017)

Krajowa Konferencja Automatyki jest organizowana co 3 lata i jest ona najważniejszą konferencją dotyczącą tematyki automatyki i robotyki podczas której wszystkie ośrodki naukowe w Polsce mają okazje zaprezentować swoje badania i osiągnięcia. Planujemy również uczestnictwo gości z zagranicy.

Referaty należy przygotować w języku angielskim natomiast można wygłosić je w języku polskim lub angielskim. Planowany jest druk przyjętych i wygłoszonych referatów w wydawnictwie Springer. Objętość pracy 6-10 stron (formatka Springera - Latex).

Ze względów organizacyjnych podajemy wstępny harmonogram:

  • Wstępne zgłoszenie z podaniem tytułu pracy – do 10 listopada 2016
  • Pełny tekst referatu – do 15 stycznia 2017

Szczegółowe dalsze informacje o konferencji znajdą Państwo na sukcesywnie uzupełnianej stronie internetowej konferencji.

Prosimy o zarezerwowanie sobie terminu 18-21 (niedziela – środa) czerwca 2017 oraz o przekazanie tej informacji wszystkim osobom które także chciały by wziąć udział w konferencji. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt,

Marek Długosz: mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny 12 617 28 34.

Łączymy ukłony i pozdrowienia

Za KOMITET ORGANIZACYJNY KKA 2017

Wojciech Mitkowski (przewodniczący) i Marek Długosz (Sekretarz)