kaib.agh.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Uwaga
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View Privacy Policy

Strona Główna \ Konferencje
Konferencje

Krajowa Konferencja Automatyki 2017

Drukuj

W dniach 18-21 czerwca 2017 Katedra Automatuki i Inżynierii Biomedycznej, WEAIiIB-AGH organizuje XIX Krajową Konferencję Automatyki (KKA 2017)

Krajowa Konferencja Automatyki jest organizowana co 3 lata i jest ona najważniejszą konferencją dotyczącą tematyki automatyki i robotyki podczas której wszystkie ośrodki naukowe w Polsce mają okazje zaprezentować swoje badania i osiągnięcia. Planujemy również uczestnictwo gości z zagranicy.

Więcej…
 

International Conference on Applying Systems Engineering for Embedded Systems Development

Drukuj

Zapraszamy do udziału w konferencji „International Conference on Applying Systems Engineering for Embedded Systems Development” która odbędzie się 17 czerwca 2016 r. w Centrum Dydaktyki AGH (budynek U-2) w godz. 9-17.

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie INCOSE POLAND, Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH oraz Delphi Poland. 

Więcej…
 

V Konferencja Naukowa Rachunek Różniczkowy Niecałkowitego Rzędu i Jego Zastosowania

Drukuj

W dniach 4-5 lipca 2013, Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej, Wydziału EAIiIB organizuje V Konferencja Naukowa pt. Rachunek Różniczkowy Niecałkowitego Rzędu i Jego Zastosowania (RRNR 2013) pod patronatem Komitetu Automatyki i Robotyki Polskiej Akademii Nauk.

Więcej…
 

16th French-German-Polish Conference on Optimization

Drukuj

Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej jest w roku 2013 współorganizatorem Konferencji Polsko-Francusko-Niemieckiej, której głównym motywem ma być optymalizacja, ale w której mogą także uczestniczyć (czynnie i biernie) naukowcy zajmujący się bardzo szeroko pojmowanymi problemami automatyki. 

Więcej informacji na stronach konferencji http://fgp13.agh.edu.pl/ oraz w dokumencie pdf.

 

4th International Conference on Robotics in Education

Drukuj

W dniach 19-20 września 2013 w Łodzi odbędzie się konferencja "Robotics in Education"

Szczegóły w zaproszeniu pdf oraz na stronie konferencji http://www.rie2013.eu/